Bebilon 2 Pronutra Advance

środek spożywczy, proszek (do wytworzenia płynu), Nutricia Polska

Dawka:

po 6. miesiącu

Opakowanie:

1 kilogram = 2 x 500 gramów
dostępny, cena 84,90 zł
84,90 zł

(0,08 zł / g)

Opis Bebilon 2 Pronutra Advance

Bebilon 2 Pronutra Advance to mleko modyfikowane w proszku przeznaczone do karmienia niemowląt do 6. miesiąca życia, jeśli nie są karmione piersią. Produkt swoim składem przypomina naturalne mleko matki - zawiera kwasy omega-3 (w tym DHA), które wspierają prawidłowy rozwój młodego układu nerwowego i mózgu. Ponadto, zawarte w preparacie oligosacharydy, witaminy, minerały oraz nukleotydy przyczyniają się do prawidłowego rozwoju i wzrostu dziecka.

Kategorie Bebilon 2 Pronutra Advance

Podmiot odpowiedzialny Bebilon 2 Pronutra Advance

Producent
NUTRICIA Polska Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
Polska
serwis@nutricia.com.pl

Składniki Bebilon 2 Pronutra Advance

Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, galaktooligosacharydy GOS z mleka (8,6 %), wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, fruktooligosacharydy FOS (0,6 %), wapń, olej rybi, białka mleka, potas, magnez, chlorek choliny, olej z Mortierella alpina, sód, emulgator (lecytyny z soi), witamina C, inozytol, L-tryptofan, żelazo, cynk, L-karnityna, witamina E, przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu), kwas pantotenowy, niacyna, miedź, tiamina, witamina A, ryboflawina, witamina B6, kwas foliowy, jod, mangan, selen, witamina K, witamina D, biotyna, witamina B12.

Jak przechowywać Bebilon 2 Pronutra Advance

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Nutramigen 3 LGG Complete

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

51,04 zł

Nutramigen 2 LGG Complete

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

62,39 zł

Bebilon 1 Pepti Syneo

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

46,96 zł

Nutramigen 1 LGG Complete

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

56,45 zł

Nutramigen Puramino

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

Bebilon Nutriton

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 135 gramów

65,95 zł

Bebilon 2 Pepti Syneo

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

53,22 zł

Neocate Junior 1+

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów (smak neutralny)

129,82 zł

11,90 zł

Bebilon Profutura Duo Biotik 1

proszek (do wytworzenia płynu), 800 gramów