Nurofen Plus

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Kodeina (codeine)

,

ibuprofen

, Reckitt Benckiser

Opakowanie:

12 tabletek = 1 blister
niedostępny

Koszyk:

Więcej informacji o Nurofen Plus

Złożony lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi ibuprofen i kodeina. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Kategorie Nurofen Plus

Skład Nurofen Plus

substancje czynne:

  • ibuprofen 200 mg 
  • fosforan kodeiny 12,8 mg

substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia sodowa , hypromeloza , skrobia zżelowana , talk i Opaspray

info dla alergików: tabletki nie zawierają laktozy oraz glutenu.

info dla wegan: w skład tabletki wchodzi żelatyna

Ulotka produktu Nurofen Plus

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

26,95 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Gripex Hot Zatoki

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

Solpadeine

tabletki, 12 tabletek