Sinumedin

produkt dostępny bez recepty, aerozol,

Mepiramina (mepyramine)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Aflofarm

Opakowanie:

15 mililitrów
dostępny, cena 23,95 zł

Koszyk:

23,95 zł

Więcej informacji o Sinumedin

Sinumedin jako substancję czynne zawiera mepiraminy maleinian i fenylefryny chlorowodorek. Jest to lek donosowy w postaci aerozolu stosowany w leczeniu zapalenia zatok oraz kataru przebiegającego podczas zapalenia błony śluzowej nosa, w tym nieżytu nosa w trakcie alergii.

Kategorie Sinumedin

Skład Sinumedin

  • substancje czynne: 1,5 mg mepiraminy maleinianu i 2,5 mg fenylefryny chlorowodorku w 1 ml roztworu,
  • substancje pomocnicze: glicerol, sodu chlorek, cetalkoniowy chlorek, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, polisorbat 20, woda oczyszczona.

Sudafed

tabletki powlekane, 12 tabletek

Oftahist

krople do oczu, 1 butelka 5 mililitrów

35,95 zł

Bloxin żel do nosa w sprayu

aerozol, 20 mililitrów

Zabak

krople do oczu, 5 mililitrów

39,95 zł

Apselan

tabletki powlekane, 10 tabletek

34,90 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

17,95 zł

Acatar Acti-Tabs

tabletki, 12 tabletek

Nasometin Control

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

31,95 zł

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

36,95 zł