Sinumedin

produkt dostępny bez recepty, aerozol,

Mepiramina (mepyramine)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Aflofarm

Opakowanie:

15 mililitrów
dostępny, cena 26,95 zł
26,95 zł

(1,80 zł / ml)

Opis Sinumedin

Sinumedin jako substancję czynne zawiera mepiraminy maleinian i fenylefryny chlorowodorek. Jest to lek donosowy w postaci aerozolu stosowany w leczeniu zapalenia zatok oraz kataru przebiegającego podczas zapalenia błony śluzowej nosa, w tym nieżytu nosa w trakcie alergii.

Kategorie Sinumedin

Podmiot odpowiedzialny Sinumedin

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
aflofarm@aflofarm.pl
Producent
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
aflofarm@aflofarm.pl

Składniki Sinumedin

  • Substancje czynne: 1,5 mg mepiraminy maleinianu i 2,5 mg fenylefryny chlorowodorku w 1 ml roztworu,

  • Substancje pomocnicze: glicerol, sodu chlorek, cetalkoniowy chlorek, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, polisorbat 20, woda oczyszczona.

Jak stosować Sinumedin

Aerozol Sinumedin stosuj ściśle według zaleceń lekarza, farmaceuty lub producenta.

Zwykle stosowana dawka to 2 aplikacje aerozolu, do każdego otworu nosowego, co 4-6 godzin. Działanie leku rozpoczyna się zwykle 5-10 minut po zastosowaniu.

Sinumedin możesz stosować niezależnie od jedzenia i picia.

Jak przechowywać Sinumedin

Lek należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

39,95 zł

Sudafed

tabletki powlekane, 12 tabletek

Prenalen Katar Med spray do nosa

aerozol, 20 mililitrów

Pronasal Control

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

29,95 zł

Apselan

tabletki powlekane, 10 tabletek

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml

Narivent

aerozol, 20 mililitrów

34,95 zł

Rhinoargent

aerozol, 20 mililitrów

27,95 zł

Irigasin zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek + irygator 240 ml

29,95 zł

Nasometin Control

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

29,90 zł