Antidol 15

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

Kodeina (codeine)

,

paracetamol

, Sandoz

Opakowanie:

10 tabletek
niedostępny

Koszyk:

Więcej informacji o Antidol 15

Antidol 15 to lek w postaci doustnych tabletek z paracetamolem i kodeiną. Preparat ma działanie przeciwbólowe i może być stosowany u osób powyżej 12. roku życia. Lek wskazany jest w leczeniu bólu o średnim i dużym nasileniu (m.in. bólu głowy, zębów, bólach menstruacyjnych czy kostno-stawowych).

Kategorie Antidol 15

Skład Antidol 15

  • Substancje czynne: 500 mg paracetamolu i 15 mg fosforanu kodeiny,
  • substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana żelowana, kwas stearynowy, powidon, krospowidon (jako składnikiParacetamolu Compap L 90%) oraz celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna,magnezu stearynian.

Ulotka produktu Antidol 15

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Nurofen Plus

tabletki powlekane, 12 tabletek = 1 blister

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

26,95 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Gripex Hot Zatoki

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

Solpadeine

tabletki, 12 tabletek